"Şimdi değilse, ne zaman?"

Barselona’da alışveriş…

  Barselona sokaklarında …

  Yabancı bir ülkeye gitmişken oradan birşeyler almadan dönmek olmaz, öyle değil mi – hatta bazen sırf aklınızdaki alışverişi yapabilmek için biryerlere gidesiniz gelir 🙂 Ama gitmeden nerede ne var, ne yok bilip giderseniz, alışverileriniz hem daha kolay ve zevkli, hem de daha karlı olabilir.

  Barselona’ya gittiğinizde faydalı olabilecek alışveriş önerilerimi size bir liste halinde hazırladım, umarım hoşunuza gider, işinize yarar…

  The Portal de l’Àngel, Passeig de Gràcia, Avenida Diagonal ve Las Ramblas civarında hem büyük ve ünlü mağazalar hem de çok güzel küçük butik dükkanlar bulmak mümkün. Zaten İspanya Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho, Mango, Massimo Dutti ve Desigual gibi ünlü markaların anavatanı… Bunlara sık sık rastlamak mümkün bu caddelerde.

  Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama    

  El Corte Ingles: İspanya’nın en büyük ve ünlü alışveriş merkezi zincirlerinden, bizim Boyner veya YKM gibi çok katlı bir mağaza ama çok daha şık ve kapsamlısı. “Plaça de Catalunya” meydanında hemen karşınıza çıkacaktır.  Burada makyaj ürünlerinden, parfümeriye,  ev eşyalarından, süpermarkete, elektronikten giyime kadar türlü türlü ürün var. Bizim her Barselona’ya gidişimizde turistlere %10 extra bir indirim uyguluyorlardı. (http://www.elcorteingles.es/)

  Ingles

  Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama    

  Maremàgnum:  La Rambla Caddesi’nin sahilde son bulduğu noktadan karşıya geçip “Porto Vell-Maremagnum” Köprüsünden yürüyerek ulaşabileceğiniz bu alışveriş merkezinde çeşit çeşit mağazalar, café ve restaurantlar, sinema, akvaryum ve mini golf alanı gibi bir çok şey var ve burası pazar günleri açık olan ender yerlerden biri. Ama çok fazla sayıda mağaza yok, beklentinizi büyük tutmayın 🙂 (http://www.maremagnum.es/)

  maremagnum

  Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama    

Sosyal Medya

Site Arşivi

Tüm yazılarımızın arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

Yazı Arşivi

Yayın Hakları

Bu sitenin içeriği ve fotoğrafları bencetatil.com'a aittir. İzinsiz kopyalamamanızı rica ederiz. Emeğe saygınız için şimdiden teşekkürler.

İletişim

bencetatil.com'a mail yoluyla da yorum veya sorularınızı iletebilirsiniz.

admin@bencetatil.com

Birincilik odulu