Enterprise ile Araç Kiralama Deneyimi

1957 yılında bir ABD firması olarak kurulan Enterprise, halihazırda kiralık araba sektörünün %52’sine hakim konumda bir marka olarak KOBi’lerden kurumsal işletmelere her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere hizmet veriyor. Türkiye’de satılan tüm model ve markadaki binek araçlarını uzun süreli kiralayan Enterprise araç kiralama, dürüstlük ve doğruluğu çalışma ilkesi olarak belirleyerek müşterilerine aile gibi hizmet etmenin önemine inanıyor.

 

İhtiyacınız Olduğunuzda Yanınızdayız

Dünya üzerinde hemen hemen 85 ülke ve 7600’den fazla satış ofisine sahip olan firma, dünyanın en büyük ulaşım çözümleri sağlayan bir firma olmanın haklı gururunu taşıyor. Enterprise ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı hedefleyen kiralık arabaları ile Türkiye’nin de dört bit yanına ulaşım sağlayabiliyor. Gücü ve sağlam finansal yapısı ile farkını ortaya koyan Enterprise araba kiralama, koşulsuz müşteri memnuniyetini kiralama süresince değişmeyen yüksek kalitesiyle birleştirerek dünya çapında bir marka olmanın tüm gerekliliklerini yerine getiriyor. 60 yıllık bir bilgi birikimi ve donanıma sahip olan firma, konusunda uzman kadrosu ile araç kiralama hakkında müşterilerine gereken bilgiyi vererek danışmanlık hizmetinde bulunuyor ve ihtiyaç duyulan hizmetin sağlanması için gerekli yönlendirmeleri yapıyor.

 

Hedef Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti

Enterprise bünyesinde bulunan araçlara, markaları tarafından belirlenen standartlarına uygun bir şekilde bakım yapılıyor ve araçlarda kullanılacak lastikten, servis noktalarına kadar her detayın önceden planlaması yapılıyor. Uzman kadrosu, müşteri beklentilerini karşılayan hizmet kalitesi ile araba kiralama sektöründe öncü bir firma olan Enterprise, kiralama süresince verdiği değişmeyen hizmet kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Müşterilerimize ve çalışanımıza hak ettiği değeri verdiğimizde kazancımızda ona göre artar ilkesi ile yola çıkan firma insanı değerleri ile dikkat çekiyor. Açlık için mücadeleye 60 milyon dolar harcayan Enterprise, 50 yılda 50 milyon ağaç dikeceğinin taahhüdü ile de güven kazanıyor.

 

Muazzam Bir Kurumsal Hizmet Deneyimi

Enterprise kiralık araba firması, kurumsal sözleşme yapılan firmalara sunduğu hizmet deneyimleri ile göz dolduruyor. Sözleşme kapsamınsa sunulan ücretsiz ayrıcalıklar, eşsiz özellikleri ile farkını ortaya koyuyor. Kurumsal sözleşme yapılan firmaların günlük ve aylık araba kiralamalarında özel bir fiyat sunuluyor. Firmanın kendisine atanan ve GSM üzerinden istenilen an ulaşılabilen kurumsal satış danışmanı, her türlü problemle birebir ilgileniyor. Yalnızca kurumsal müşterilere hizmet sunan kurumsal rezervasyon ekibi, sözleşme yapılan firmanın tüm taleplerine daha hızlı cevap vererek ayrıcalıklı bir hizmet sağlıyor. Araç bulunmasında öncelik ve ofislerde ayrıcalıklı bir hizmetin yanı sıra kurumsal müşteriler için hazırlanan özel kampanyalardan anında haberdar olma gibi imkanlar sözleşme yapılan firmaların kullanımına sunuluyor.

 

Araç kiralama hizmeti almak için www.enterprise.com.tr adresini ziyaret edebilir, şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Booking.com
Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama