Veee işte bizim Grand Tarabya rüyamız böyle geçti. Otelden ayrılırken çok güzel anılar biriktirmiştik.

Şunu özellikle belirtmek istiyorum. Bence bir oteli başarılı kılan en önemli şey personelidir. Bir otelin fiziki yapısı ne kadar muhteşem olursa olsun, sonuçta sadece bir binadır, onu 5 yıldızlı yapan orada çalışanlardır. Spa çalışanlarından tutun da restoranda hizmet veren arkadaşlara kadar herkesin çok doğru seçimlerle buralara getirildiğini bizzat gözlemledik ve bu başarılı personel seçimi otelin parlamasını sağlıyor. Biz Grand Tarabya Oteli’ni sunduğu tüm konfor ve güzelliklerin yanında, özellikle hizmet kalitesi ve başarılı personeli yüzünden sevdik.

The Grand Tarabya bugünlerde Sevgililer Günü hazırlıkları yapıyor ve aşklarını kutlamak isteyenler için romantizm dolu seçenekler hazırlamışlar.

Mesela Romance Paketi, Sevgililer Günü’nü daha çok “romantik bir randevu” olarak kutlamayı planlayanlar için hazırlanmış. Deluxe ya da Junior Suite odada konaklama, özel Sevgililer Günü hediyeleri, pasta ve şampanya, The Brasserie’de Sevgililer Günü’ne özel aşk temalı akşam yemeği ile yine The Brasserie’de sabah açık büfe kahvaltı ya da “Odada Kahvaltı” seçeneğini kapsayan bu paketin fiyatı  466 Euro’dan başlıyor.

The Grand Romance Paketi’nin ise Suite’de konaklama, odada özel Sevgililer Günü hediyeleri, pasta ve şampanya, yine odada mum ışığında romantik Sevgililer Günü’ne özel aşk temalı akşam yemeği, gül yapraklarıyla süslü marina manzaralı jakuzi, çiftlere özel hamam ve kese servisi, The Brasserie’de iki kişilik açık büfe kahvaltı ya da “Odada Kahvaltı” seçeneği ve çift yön limuzin transferi yer alıyor. The Grand Romance Paketinin fiyatı ise 1.957 Euro’dan başlıyor.

Başka özel teklifler de var tabii…

Kimbilir belki böyle bir Sevgililer Günü paketi ilginizi çeker, ya da belki tanışma veya evlilik yıldönümünüzde burada çok özel bir tatil yapmak istersiniz. Konaklama seçeneklerinin dışında bence sadece restoranları, çay keyfi ve en önemlisi Spa terapisi için de gelinmeli buraya.

Tha Grand Tarabya beş yıldızlı bir şehir oteli ama şehrin içinde huzurlu bir tatil imkanı da sunabiliyor aynı zamanda. O güzelim Tarabya Koyuna bakan konumu ve şehrin karmaşasından uzak oluşu onu özel kılıyor.

Son söz olarak diyorum ki, imkanınız varsa burada geçirilecek birkaç saat veya birkaç gün insana hayatın koşuşturmacası arasında verilmiş bir hediye gibi. Ve hayatın içinde zaman zaman insanın kendine ve sevdiklerine böyle bir hediye vermesi lazım…

Hani hazır 14 Şubat da yaklaşmışken, o anlardan biri, şu andır belki de – ne dersiniz 🙂

Dilek Vidana Tavaşoğlu

 

Booking.com
Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama