İstanbul’da yat gezisi keyfi

Enterprise ile Araç Kiralama Deneyimi
06/12/2017
Emitt ile Dünyayı Keşfet
25/12/2017

İstanbul’da Yat Kiralama

İstanbul’un son zamanlarda kalabalık bir şehir olması sebebiyle yoğun trafiği ve bunaltıcı sıcaklarından şikayet edip, maddi, manevi veya iş sebepleri yüzünden şehirden çıkamıyorsanız, hafta sonu veya hafta içi dilediğiniz gün ve saatlerde yat kiralama yaparak İstanbul’da huzuru yaşayabilir, şehrin keyfini en güzel şekilde çıkarabilir ve hiç aklınıza gelmeyecek sessizlik ve sakinliği İstanbul Boğazı’nda bulabilirsiniz.

Günlük, saatlik veya konaklamalı olarak yat kiralama yapabileceğiniz gibi, eğer arzu ederseniz haftalık olarak da yat kiralayabilirsiniz. En az 2 saat olacak şekilde talebinize göre 3, 4, 5 saatlik veya günlük kiralamalar ya da konaklamalı yat kiralama hizmetleri seçenekleriniz arasında.

Yat kiralama hizmetinden faydalanıp ister Boğaziçi’nde tatilinizi yapar, isterseniz Adalar ve çevre şehirlere seyir yapabilirsiniz.

Yoğun iş temposu sebebiyle şehir dışına çıkamayan iş adamlarının vazgeçilmezidir yat gezileri. Boğazın tam ortasındaki sessizlik ve sakinlik içerisinde deniz kokusunun da verdiği yüksek motivasyonla yeni anlaşmalara imza atabilir,  mega yatlarda yeni iş ortaklarınızla yapacağınız anlaşmaları en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

Yat kiralama hizmetinden faydalanarak birçok özel etkinlikler de düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ailenizle beraber doğum günü partileri, hafta sonları yüzme etkinlikleri veya kahvaltı turları yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz kadına unutulmaz bir evlenme teklifi yapabilir ya da eşinize muazzam İstanbul Boğazı manzarasında romantik saatler yaşatabilirsiniz.

Yat kiralama hizmetinden faydalanıp, “Acaba şunu da yapabilir miyim?” diye kendi kendinize sorular sormayın çünkü aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilir, farklı konseptler düzenleyebilirsiniz.

En güzel yat gezisi saatleri akşam 20:00 ‘dan sonra yapılan seyirlerdir. Boğaz köprülerinin rengarenk yaptığı İstanbul Boğazı’nda gezerken, boğazın mavi suları sanki sulu boyayla özel tuvaller yapılmış gibi oluyor.  Bu esnada sevdiğiniz kişiyle baş başaysanız, “Aşk kokusu var İstanbul Boğazı’nda” demektir…

Kiralama yapacağınız yatlar ile boğazın birçok noktasından başlangıç yapabilirsiniz. Genellikle Bebek Parkı’ndan ve Kuleli Askeri Lisesi önünden başlangıç yapılmakta.

Kiralama süresi boyunca kiralayacağınız yatlar sürekli seyir yapar ve etkinlik boyunca sizlere bir kaptan ve bir servis personeli hizmet sunar.

Yat kiralama fiyatlarına ek olarak kaptan ücreti dahil edilmez. Yat kiralama fiyatlarına her şey dahildir.

Yat kiralama firması https://www.bogazdagezi.net/hizmet/bogazda-yat-kiralama/ her bütçeye uygun birçok alternatif sunmakta. Seyir esnasında yat personeli limitsiz çay, kahve, su, cips, ve çerez ikramları yapmaktalar.

Turistik gezi için şehrimizi ziyaret eden yakınlarınıza, güzel bir şehir turunun ardından İstanbul Boğazı’nda yaşatacağınız böyle bir bir yat gezisi deneyimi, İstanbul’un tarihi görünümünü fotoğraflarla anımsayacakları özel bir gün olarak daima onlarla kalacaktır.

Sahil kenarındaki tarihi yalılar, saraylar ve camiiler eşliğinde seyir yaparken onlara sunacağınız görsel şölene ek olarak, iki kıtayı birbirine bağlayan boğaz köprülerinin altından geçerken dilek tutmak gibi eşsiz anılar yaratabilir, yabancı misafirlerinize bizimle özdeşleşmiş olan çay ve simit keyfini yaşatabilirsiniz.

Aradığınız her türlü huzur, sessizlik ve mutluluk İstanbul Boğazı’nın serin sularında var. Yaz sezonlarında gerek bireysel gerekse kurumsal birçok kesim yat kiralama yaparak tüm organizasyonlarını tekne ve yatlarda gerçekleştirmekte.

Maliyet konusuna gelince, yat kiralama fiyatları en uygun 250 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermekte. Lükse ve konfora önem veren bir yapıya sahipseniz fiyatlar 500 TL ile 250 Euro arasında değişebiliyor. Günlük kiralama fiyatları en uygun 1800 TL ile 2500 TL arasında değişmekte. Konaklama fiyatları ise 4000 TL ile 5000 TL arasında.

* Bogazdagezi.net firması 2017/2018 güncel fiyat listesidir.

Dilek Vidana Tavaşoğlu
Dilek Vidana Tavaşoğlu
İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz 😊 "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın 😊  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir