Kartalkaya’da Eşsiz Kış Tatili

Havalar soğumaya başladı. Kış yaklaşıyor. Yaz tatilinin verdiği enerjinin yerini yoğun iş tempoları, stres, yorgunluk aldı. Sezon ortasında, güzel bir kış tatili ise tekrar enerji depolamak için ideal bir tercih. Soğuk havaları fırsata çevirmek, kayak yapıp doyasıya eğlenmek sizin elinizde.

Eğer siz de kış tatili yapmak isteyip, henüz bir karar veremediyseniz startatil’de mutlaka aradığınız kriterlere uygun bir tatil bulacaksınızdır. Kartalkaya Turları bu seneki kış tatiliniz için uygun bir seçenek olabilir.

Özellikle İstanbul ve Ankara’da yaşayanlar için, kış tatillerinin ilk adresi haline gelen Kartalkaya, Türkiye’nin bir numaralı kayak merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Kartalkaya turları size kayak, kızak ve snowboard kiralama gibi hizmetler de sunmaktadır. Karın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Eğer kayak kaymayı henüz bilmiyorsanız da, öğrenmek için hiçbir zaman geç olmadığını unutmayın. Kartalkaya turlarına katılıp, kayak dersi almanız mümkün.

grand-yazici-hotel-5

Kartalkaya hem huzurlu hem de eğlenceli bir tatil için ideal. Ailenizle, arkadaşlarınızla gittiğiniz Kartalkaya turlarında doyasıya kayak yapıp, eğlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra kar motorlarıyla dağ gezintilerine de katılabilirsiniz.

Balayı tatilini kışa bırakan çiftler için de Kartalkaya turları oldukça farklı olacaktır. Balayı denildiğinde akla genellikle Bali gibi egzotik yerler akla gelse de kışın geçireceğiniz balayı tatiliniz de oldukça keyifli olacaktır. Karın doğadaki bembeyaz örtüsüyle, romantik yürüyüşler yapıp; hem romantik ve huzurlu hem de eğlenceli bir tatil geçirmeniz mümkün.

grand-yazici-hotel-17

Kartalkaya otelleri misafirleri için birçok aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Romantik akşam yemeklerinizi dağ manzarası eşliğinde Kartalkaya otellerinde yapabilirsiniz. Ayrıca sezonda mini konserlere de ev sahipliği yapıyor bu oteller. Özellikle kış aylarında partiler ve daha birçok eğlenceli aktiviteye katılma şansınız var.

alkoclar-zone-hotel-2

Kartalkaya turlarına ailenizle de güven içinde gidebilirsiniz. Çocuklu aileler için Kartalkaya otellerinde, çocuk kayak pistleri de bulunuyor. Çocuğunuzun kayak öğrenmesi için Kartalkaya doğru adres.

Tabii karın vazgeçilmezlerinden biri de kartopu oynamak. Kartalkaya otellerinde bu çocuksu keyfi yaşayabilirsiniz.

Son dönemlerde kayak denilince akla ilk gelen yerlerden olan Kartalkaya, profesyonel sporcular için de oldukça elverişli pistlere sahip. Kartalkaya’da 13 kayak pisti, 2 teşesiyej, 9 teleski bulunuyor. Yalnızca kayak değil, snowboard da yapmanız mümkün.

Kışın getirdiği rehaveti üzerinizden atmak için yapacağınız bir Kartalkaya tatili, oldukça keyifli olacaktır.

Kışın karlarla kaplı olan Kartalkaya’yı, bahar aylarında bambaşka bir bitki örtüsüyle görmek de oldukça keyifli tabii. Bahar aylarında kayak yapmak mümkün olmasa da, doğa yürüyüşleri yapıp, eşsiz manzarasını seyretmek oldukça huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Bolu’nun güneydoğusunda, Köroğlu Dağ’ındaki Kartalkaya, Aralık ayından Mayıs ayına kadar misafirlerini bütün cömertliğiyle ağırlıyor.

Kartalkaya turlarından yararlanmak, bu kışınızı dolu dolu geçirip aynı zamanda eğlenmek de istiyorsanız startatil’deki fırsatlara göz atabilir; tatilinizi çok daha uygun fiyatlarla keyifle geçirebilirsiniz.

Kartalkaya otelleri bütün konforları ve imkanlarıyla tatilinizi daha da güzel bir hale getireceklerdir. Eğer henüz hiç Kartalkaya’ya gitmediyseniz, bu tatil artık sizin vazgeçilmezleriniz arasında olacaktır. Kayak yapmanın verdiği özgürlük hissi, zamanla tutkuya dönüşür. Karın soğukluğu, bu tutkuyla birleştiğinde içinizi ısıtacaktır. Kayak yaptıktan sonra Kartalkaya otellerine gittiğinizde, bütün günün tatlı yorgunluğunu üzerinizden atacak; bu tatilden şehre geri döndüğünüzde ise fazlasıyla rahatlamış olacaksınız. Siz de bu sene Kartalkaya turlarıyla, kışınıza renk katabilir; oldukça uygun fiyatlarla Kartalkaya’yı ziyaret edebilirsiniz. Konum ve ulaşımı oldukça rahat olan Kartalkaya’yı görmeyi ertelememesiniz. Özellikle çocuklu aileler veya öğrenciler için sömestr tatili için ideal bir tercih olacaktır.

Yılbaşına da Kartalkaya’da girmenin tadı apayrıdır.

Booking.com
Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama