Ülkemiz tatil seçenekleri bakımından zengin bir coğrafyaya sahiptir. Bu muhteşem zenginlik dünya çapında da büyük bir ün kazanmıştır. Ülkemiz her yıl milyonlarca yabancı turist ağırlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin karışımıyla ortaya çıkan kültür harmanı, tatilinize unutulmaz anılar eklenecektir. Oteller, her keseye ve zevke uygun tatil seçenekleriyle ziyaretçilerini bekliyor. Erken rezervasyon fırsatları ile tatilinizi aylar öncesinden ayarlamış hatta ödemesini dahi bitirmiş olabilirsiniz. Son ana bırakılmış, istenilen bölgelerde tatil ayarlayamadıktan sonra bütün yılın yorgunluğunu nasıl üzerinizden atabilirsiniz? İşte bu noktada, kış döneminden başlayan muhteşem fırsatlarla tatilinizi tamamen istekleriniz doğrultusunda ayarlamış olursunuz. Geriye sadece keyifle gün saymanız kalacaktır.

Bu kadar bol seçeneğin içinden size biraz daha yardımcı olabilmek adına birkaç tatil bölgesinden bahsedeceğiz. Bunların en başında gelenlerin biri olan tatil ili Antalya’dır. Antalya, yaz tatili dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden biridir ve bu duruma yakışır bir tatil cennetidir. Antalya’nın en meşhur tatil beldeleri: Kemer, Adrasan, Belek, Alanya, Lara, Konyaaltı, Kaş ve Olimpos’tur. Her yaz tatil odağı olan Antalya otelleri, fiyatları açısından da sizi memnun edecektir. Lüks tatilin keyfini çıkartmak isteyenlerin yanı sıra, alternatif tatil seçenekleriyle de ilginizi çekebilir. Otel lokasyonları şehir merkezlerinde ve ya şehirden uzak, doğayla iç içe bulunan bölgelerde bulunmaktadır. Antalya otelleri denize olan yakınlıklarıyla da meşhurdur. İster denize sıfır, ister adımlarınızı sayabilecek mesafede denize ulaşmak mümkündür. Öyle bir denizdir ki bu, incecik kumların üzerine turkuaz renkte örtü gibi serilmiştir. Su sporlarıyla da ünlü olan Antalya sahilleri sizi eğlenceye ve adrenaline çağırıyor. Gece hayatıyla da Antalya size unutulmaz eğlenceler yaşatacaktır.

jolly-tur-antalya-otelleri

Bir diğer yaz tatili cenneti ise Bodrum’dur. Adına şarkılar besteletmiş olan Bodrum her kesime hitap etmektedir. Türkiye ve dünya çapında markalaşmış olan Bodrum otelleri, size unutamayacağınız anılar kazandıracak. Bodrum’un tatil beldeleri bir birlerine olan yakınlıklarıyla ün kazanmıştır. Kendi içerisinde farklı desenler bulunduran Bodrum, bu keyfi yaşamanız için size kolaylık sağlar. Bodrum’un meşhur beldelerinin başında gelenler: Turgut Reis, Torba, Bitez, Ortakent, Yalıçiftlik, Göltürkbükü, Gümüşlük, Yalıkavak ve Gümbet’tir Gündüz, Bodrum merkezde tarihi bir hava solurken akşamına kendinizi eğlencenin merkezinde bulabilirsiniz. Bodrum konaklama açısından geniş bir yelpaze gibidir. Samimi ortamlar ve uygun fiyatlar ile Bodrum pansiyon seçenekleri sizi beklemektedir.

jolly-tur-bodrum-otelleri-2

Daha ne duruyorsunuz? Tatil cennetleri size bunca imkan sunmuşken yapanız gereken tek şey size en uygun tatili belirleyip kaçırılmayacak fırsatlardan faydalanmak. Güneşiniz bol olsun…

 

Bu bir “Advertorial” içeriktir.

Booking.com
Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama