Adada gezip görülecek diğer beldeler…

Mayorka Adası’nda masal gibi, tablo gibi bir kasaba var: Valldemossa

Adanın en güzel yerlerinden birisi de tablo gibi bir ortaçağ kasabası olan Valldemossa. Öyle güzel, öyle resim gibi ki, burada kısaca anlatmaya kıyamadım, uzun uzun, güzel güzel bolca fotoğraf ile Valldemossa Gezi Yazımızda anlattım. Yazıya gitmek için fotoğrafı tıklayabilirsiniz…

Valldemossa: Rüya adasında bir masal kasabası

Valldemossa: Rüya adasında bir masal kasabası

Mayorka Adası’nın nostaljik şehri Soller, Mayorka Adası tatilinizde uğramanız gereken en güzel yerlerden biridir. İster kiralık arabanızla, isterseniz başkent Palma’dan kalkan nostaljik bir trenle adanın zeytin, portakal ve şarap merkezi olan Soller’e kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Soller Gezi Yazısı için fotoğrafı tıklayabilirsiniz…

Soller: Mayorka'nın incisi

Soller: Mayorka’nın incisi

İşte böyle… Mayorka’ya dair daha söylenecek pek çok şey, anlatılacak bir dolu güzellik var belki ama kısaca diyebilirim ki burası insanın ruhunu tazeleyeceği çok güzel bir kaçış yeri. Umarım siz de Mayorka’ya gidip, orada en az bizim kadar iyi vakit geçirir, eve memnun ve mutlu dönersiniz.

Daha önce de dediğim gibi biz bu tatile Barselona’da başladık, oradan Mayorka’ya geçip, deniz tatilimizi yapıp, dönerken de Madrid’e uğradık. Orayı da gezdikten sonra, hem İspanya’ya, hem de Mayorka’ya aşık olmuş bir halde İstanbul’a döndük.

Benzer özellikler taşıyan Mayorka ve Sardinya Adalarından hangisine gideceğinize karar veremiyorsanız, karşılaştırma için buraya tık 🙂

Dilek Vidana Tavaşoğlu

MAYORKA OTELLERİ

MAYORKA OTELLERİ

MAYORKA’DA NEREDE KALINIR?

Mayorka Adası’ndaki konaklama seçenekleri için bencetatil.com olarak bizim en çok tercih ettiğimiz online rezervasyon sitesi Booking.com‘u inceleyebilirsiniz. Hem çok sayıda fotoğraf ve doğru bilgiler, hem de gerçek konukların ayrıntılı ve güvenilir yorumları mevcut.

Dünya çapında 6000 i aşkın yerleşim yerinde en uygun fiyata araç kiralama