Denizli’de sorunsuz araç kiralama

Kıbrıs Turunda mutlaka yapmanız gereken aktiviteler
18/08/2017
Grand Hyatt İstanbul’da 2018’e Unutulmaz Bir Başlangıç Yapın
20/11/2017

Denizli’de sorunsuz bir yolculuk yapmak isteyenler için Enterprise Rent A Car

Oto kiralama hizmeti satın almak isteyen müşterilerin talepleri; aracın zamanında teslim edilmesi, seçtikleri türde arabanın gelmesi, aracın temizliği, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri gibi konularda sorun yaşamamak yönündedir. Müşterinin bu taleplerini eksiksiz karşılayan, araç kiralamak için güvenilir, ucuz ve profesyonel bir firma olarak öne çıkan Enterprise, Denizli araç kiralama olarak Denizli’de de hizmet vermektedir. Daha ilçeye varmadan aracınızı online olarak seçip kiralayabilir; otobüs, uçak ya da trenden iner inmez, ayağınıza gelen hizmetin keyfine varabilirsiniz. Kurumsal olması ve sektördeki tecrübeleri ile Enterprise, tüm ihtiyaçlara yönelik araç çeşitliliği ile geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Dünyanın En Büyük Araç Kiralama Şirketi

Enterprise; 93 bin çalışanı, 1.9 milyonu aşan araç sayısıyla dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir.  Forbes Top 500 Özel Şirketler Listesi’nin 16. sırasında yer almakta ve dünyanın en prestijli müşteri memnuniyeti anketi olan J.D. Power and Associates verilerine göre son 9 yıldır sektörünün lider markası olarak üstünlüğünü korumaktadır. Türkiye’de 27 ilde 50 ofis ile temsil edilmekte olan Enterprise, online araba kiralama sistemini ülkemizde ilk uygulamaya koyan şirkettir. Kalitesi ve müşteri memnuniyeti de bu tecrübesinden ileri gelmektedir.

Araç Kiralamaya Dair Tüm Korkularınızı Unutun!

Denizli rent a car şubesinden daha şehre varmadan online olarak araba kiralamak istiyorsanız Enterprise web sitesinin ana sayfasından rezervasyon yeri ve tarihini seçtikten sonra kredi kartınızı kullanarak ödemeyi kolayca yapabilirsiniz. Benim kredi kartım yok ya da kredi kartı ile internet alışverişi yapamıyorum diyorsanız, dert etmeyin! Enterprise web sitesi üzerinden ofiste ödemeli rezervasyon seçeneğini işaretleyebileceğiniz gibi, aynı zamanda çağrı merkezi ya da ofisler aracılığı ile istediğiniz tarih aralığı ve araç grubu için uygunluk ile ilgili bilgi edinebilir, yine çağrı merkezi aracılığıyla ofiste ödemeli rezervasyon yapabilirsiniz.

Denizli Oto Kiralama Şubesi Müşteri Memnuniyetinde Ön Sıralarda!

Müşteri odaklı, tutarlı, rekabetçi, güvenilir bir firma olan Enterprise’ın Denizli araç kiralama şubesi, güvenilir araçları ve güler yüzlü personeli ile sizleri bekliyor. İster iş, ister turistik amaçlı, ister aile seyahatleriniz için haftanın her günü Enterprise Denizli oto kiralama şubesi ile iletişime geçebilir büyük araç filosu içerisinden size en uygun olan arabayı seçebilirsiniz. Banka ve özel şirketlerle ortaklaşa yürütülen kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Üyelere özel; %5 indirim, ücretsiz iptal hakkı ve kampanyalardan yararlanabilmek için hemen şimdi https://www.enterprise.com.tr adresine girin ve Enterprise’a üye olun.

Dilek Vidana Tavaşoğlu
Dilek Vidana Tavaşoğlu
İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz 😊 "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın 😊  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir